Whatsapp

Estetik Dünyasını Kasıp Kavuran 10 Moda Tedavi

Estetik Dünyasını Kasıp Kavuran 10 Moda Tedavi

Günümüzün güzellik anlayışına bağlı olarak gelişen ve şekillenen estetik uygulamalar arasında en çok tercih edilen operasyonları sizler için derledik.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeniden şekillenen güzellik algısı medikal estetik uygulamalarına da yansıdı.

Özellikle ünlü isimlerin doğal görünüme yakın estetik operasyonları, yeni dönemde güzellik algısında değişim yarattı.

Gençlik İksiri

Cildimizin sağlıksız bir görünüm kazanmasına neden olan faktörlerin etkisiyle oluşan sarkmalar, kırışıklıklar ve doku deformasyonlarını ortadan kaldıran gençlik iksiri son dönemlerin en trend uygulamalarından bir tanesi.

Cildimizin nemli kalmasını saplayan hyaluronik asit ve kolajen oluşumunu yeniden yapılandıran süksinik asitin birleşmesi ile ortaya çıkan gençlik iksiri en çok tercih edilen anti-aging yöntemlerden biri.

Cilde canlılık, nem ve elastikiyet kazandırarak, doku onarımı ile cildin yenilenmesini sağlayan gençlik iksiri, cildin yaşlanmasını önlerken aynı zamanda dolgu, b0t0ks, radyofrekans ve mezoterapi gibi diğer anti-aging uygulamaları ile birlikte tamamlayıcı bir tedavi olarak kullanılıyor.

Gençlik iksiri, hem ‘cilt gençliğini koruma’, hem de tedavi edici özelliği bulunduğu için özellikle ünlü isimler tarafından çok fazla tercih ediliyor.

Göz Altı Işık Dolgusu

Hemen hemen herkesin şikayetçi olduğu cilt problemlerinden biri haline gelen göz altı morluklarına çözüm olarak ortaya çıkan ışık dolgusu estetik dünyasının en çok tercih edilen uygulamaları arasında yerini almış durumda.

Özellikle kadınların makyajla kapatmak için çaba harcadığı göz altı morluklarını ortadan kaldıran göz altı ışık dolgusu göz çevresine genç, aydınlık ve sağlıklı görüntü kazandırırken koyuluklarının, çizgilerin ve halkaların giderilmesini sağlıyor.

Makyajsız ciltteki solgun ve yorgun görünümün kaybolmasını sağlarken göz çevresinin ön plana çıkmasına yardımcı olan ışık dolgusu özellikle Hollywood yıldızlarının göz bebeği olmuş durumda.

Terleme Tedavisi

Sosyal hayatı olumsuz etkileyen durumların başında gelen terleme problemine çözüm olarak ortaya çıkan Terleme Tedavisi en çok tercih edilen b0t0ks uygulamaları arasında yerini almış durumda.

Özellikle erkeklerin tercih ettiği bu uygulama hayat kalitesini düşüren terleme problemini minimum düzeye çekerek rahat ve hızlı hareket etmenize yardımcı oluyor.

Aşırı terleme problemi yaşayan kişilerin tercih ettiği bu uygulama ile bölgesel terleme problemine veda etmek mümkün.

Altın İğne

Çevresel faktörler, olumsuz yaşam koşulları ve stresin etkisiyle zamanla olağandan daha hızlı yaşlanma belirtileri gösteriyor olabilirsiniz

Cilt yapımız tüm bu faktörlerin etkisiyle zaman içinde değişim göstererek olduğumuzdan daha yorgun, daha solgun ve daha yaşlı gözükmemize neden olabilir.

Yaşı fazla olmasına rağmen genç gözüken ünlülerin güzellik iksiri olarak tanımlayabileceğimiz altın iğne uygulaması cildimizin ihtiyaç duyduğu nemi, kolajeni ve elastini üretmesine yardımcı olur.

Ameliyatsız cilt gençleştirme uygulamaları arasında son nokta olarak bilinen altın iğne uygulamasıyla zamana meydan okumak ve olduğunuzdan daha genç bir görünüme kavuşmak mümkün.

Diş Gıcırdatma Botoksu

Her yaş grubunda sıklıkla görülen problemlerden biri olan diş gıcırdatma, tedavi edilmediğinde diş yapısında çok ciddi sorunlara neden olan bir sağlık problemidir.

Genellikle uyku sırasında dişleri sıkma ve gıcırdatma refleksi ile ortaya çıkan bu sorun çiğneme ve diş sıkma kaslarına uygun dozlarda yapılan b0t0ks uygulaması ile günümüzde ortadan kalkıyor.

Daha ciddi bir diş sağlığı probleminin ortaya çıkmaması için tercih edilen diş gıcırdatma b0t0ksu son dönemlerin en çok tercih edilen estetik operasyonlarından biri olarak karşımıza çıkmakta.

Elmacık Kemiği Dolgusu

Günümüzün gelişen teknolojik ve bilimsel imkanları sayesinde estetik operasyonlar artık çok daha kolay, ağrısız ve hızlı bir şekilde yapılabilmekte.

Ameliyatsız estetik işlemleri arasında özellikle yüz dolgusu, elde edilen başarılı ve doğal sonuçları ile tüm dünyada en çok tercih edilen uygulamalardan biri haline geldi.

Hollywood yıldızlarının dolgun elmacık kemiklerinin sırrı olarak bilinen elmacık kemiği dolgusu işlemi sayesinde hatlar belirginleşiyor, yüze daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırılıyor.

Son zamanların en çok tercih edilen uygulamalarından biri haline gelen elmacık kemiği dolgusu ile birlikte doğal bir güzelliğe sahip olmak mümkün.

Popo Estetiği

Günümüzde Jennifer Lopez, Beyonce, Sophia Loren gibi herkesin hayran olduğu kadınların görünümlerine kavuşmak için pek çok yol deneniyor.

Onların bu kadar dikkat çekmelerinin belki de en önemli sebebi ince belleri ve geniş kalçalarının yarattığı kum saati şeklindeki görünümleri..

“Plastik cerrahi” terimini duyduğumuzda, pek çoğumuzun aklına; burun estetiği, göğüs büyütme ya da karın germe ameliyatları geliyor olabilir.

Peki, kalçalarınızın ameliyat masasında daha güzel olabileceğini düşünmüş müydünüz? Çünkü artık mümkün!

Hep hayalini kurduğunuz bedene sahip olmak için ideal bir yöntem olan popo estetiği uygulamaları, kalça görünümünüzü daha kıvrımlı göstermekte ve içinde daha iyi hissedeceğiniz bir vücuda sahip olmanızın anahtarı.

Meme Dikleştirme

Göğüslerinizin boyutundan şikayetçi olmayabilirsiniz, peki ya şeklinden memnun musunuz?

İşte bu sorunun cevabına yönelik ortaya çıkmış meme dikleştirme operasyonu sayesinde hayal ettiğiniz görünüme kavuşmak o kadar da zor değil.

Özellikle hamilelikte emzirme sonrasında ortaya çıkan sarkma problemine çözüm olarak başvurulan bu yöntem sayesinde göğüslerdeki sarkma ve şekilsiz görünümden kurtulmak mümkün.

Meme dikleştirme operasyonu, meme ölçüsünü önemli ölçüde değiştirmiyor ancak biçimini ve sarkmış durumunu düzeltiyor.

Bu nedenle de daha doğal bir fiziki görünüm elde edilebiliyor.

Kulak Estetiği

Kulaklarının şekli ve duruşu nedeniyle rahatsızlık duyan kişilerin sıkça başvurduğu yöntemlerden biri olan kulak estetiği son zamanların en trend uygulamaları arasında yerini almış durumda.

Kulakların şeklini, boyutunu, konumunu ya da oranını iyileştirmek için gerçekleştirilen kulak estetiği işlemi ile doğuştan kulak yapısındaki bir kusur düzeltilebiliyor ya da kulakların aldığı darbelere bağlı olarak görülen şekil bozuklukları tedavi edilebiliyor.

Böylece estetik bir kulak görünümü kazanmak mümkün hale geliyor.

Karın Germe

Pürüzsüz ve daha düzgün bir karın bölgesi herkesin hayali.

Birçok insan; daha düz bir karın hedefine ulaşmak için, spor salonlarında bolca vakit geçiriyor.

Buna rağmen, en yoğun diyet, egzersiz ve sporla yapılsa bile “daha düz bir karın” hedefini gerçekleştirmek mümkün olmayabiliyor.

Normal vücut ağırlığında olan en aktif kişilerde bile sarkmış, göbekli ve çıkıntılı bir karın oluşabiliyor.

Karın bölgesinin daha sıkı ve düz bir görünüm almasını sağlayan karın germe işlemi son zamanlarda oldukça tercih edilen ve uzun kalıcılığı olan işlemlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Estetik dünyasını kasıp kavuran bu 10 tedavi işlemini yaptırmak isteyen kullanıcıların tercih ettiği Doku Clinic, misafirlerine uzman ve deneyimli doktor kadrosu ve onlarca çalışanı ile hizmet vermeye devam ediyor.

Estetik Dünyasını Kasıp Kavuran 10 Moda Tedavi

Doku Clinic ile güzelliğe dokunun!