Whatsapp

İnsan Kaynakları

+500çalışan
+145ülkeden hasta kabulü
+75tedavi
+5.000 m2alanda klinik

İnsan Kaynakları politikasında “Doğru İşe Doğru İnsan” prensibi ile hareket eden Doku Clinic, dünyanın dört bir yanından gelen hastalara en iyi sağlık hizmetini sunabilmek için donanımlı, çalışkan, sorumluluk bilinci yüksek bireylerden oluşan profesyonel ekibiyle bir aile gibi dayanışma içerisinde birlikte çalışmaktadır.

En değerli varlığımızın insan olduğu noktasından hareketle, çalışan memnuniyetini artırmak için tüm çalışanlarımızın refahını artırmayı önceliğimiz olarak kabul ediyoruz. Bu doğrultuda çalışanlarımıza sağlıklı bir iş/yaşam dengesi sunabilmek adına için uygun çalışma koşullarına ek olarak kurumsal eğitimler, kişisel gelişim ve kurum içi destek olanakları sunuyoruz.

Doku Clinic Çalışanı Kimdir?

Kendisini, takımını ve şirketini geliştirme odaklı, teknolojideki gelişmeleri güncel olarak takip eden, takım çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, başarı odaklı ve kurum aidiyeti olan her profesyonel insan kaynağı potansiyel bir Doku Clinic çalışanıdır.

Kariyer Olanakları

İş başvurularınızı yukarıda yer alan kariyer.net, linkedin hesaplarımızdan yapabileceğiniz gibi e-posta adresimize özgeçmişinizi göndererek de gerçekleştirebilirsiniz.

Açık pozisyonlarımıza başvuru yapan adayların özgeçmişleri, pozisyon kriterlerine göre incelenerek uygun bulunan adaylar, insan kaynakları tarafından görüşmeye davet edilir. Görüşme sonrası uygun olabileceği değerlendirilen adaylar, bölüm yöneticileri ile ikinci görüşmeye davet edilir. Bölüm yöneticileri tarafından mesleki bilgi ve deneyimi açısından olumlu bulunan adaya insan kaynakları birimimiz tarafından iş teklifi yapılmasıyla işe alım süreci tamamlanmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması ve İzlenmesi amaçlı KVKK Çalışan Adayı Aydınlatma Rıza Metni için tıklayınız.