Whatsapp

Hakkımızda

Kuruluş Hikâyemiz

2017 yılında Uzman Dermatolog Dr. Serkan & Melda Aygın tarafından kurulan Doku Clinic’in kuruluş felsefesi, hastalarına Türkiye’nin sağlık alanındaki dünya standartlarına sahip deneyim ve tecrübesini sunmayı içeriyor.

1996 yılından itibaren profesyonel anlamda sağlık sektörünün içerisinde yer alan ve Dr. Serkan Aygın Clinic ile saç ekimi alanında adını dünyaya duyuran sektörünün öncülerinden biri olan Doktor Serkan Aygın, 25 yılı aşan deneyimi ile bu alanda da fark yaratıyor.

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun, etik değerlere sahip, çağdaş yenilikleri takip eden ve hizmetleriyle öncü olan, diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan bir sağlık kurumu olarak hizmet vermeyi misyon edinen Doku Clinic, doğru, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet sunmayı amaçlıyor.

Hasta memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla Türkiye’ye model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedefleyen Doku Clinic, sektörde öncü, hizmetlerinde örnek ve hastanın ilk tercih ettiği kurum olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmayı kendisine vizyon ediniyor.

Doku Clinic, güzelliği sanatla buluşturuyor!

Estetik anlayışını ve güzellik algısını kliniğin her noktasına yansıtmayı hedefleyen ve aynı zamanda bir sanat koleksiyoneri olan Aygın çiftinin dokunuşu ile 100’den fazla sanat eseri kliniğin içerisinde yer alıyor. Ahmet Güneştekin, Burhan Doğançay, Carole Feuerman, Daniele Sigalot, Emre Namyeter ve Seçkin Pirim gibi değerli sanatçıların eserlerinin bulunduğu klinik, güzelliğin sanat ile kurduğu ilişkiye yakından bakma fırsatı sunuyor.

İstanbul’un merkezi Şişli’de 5 bin m2 genişliğindeki kliniği ile medikal estetik ve plastik cerrahi alanında A+ hizmet sunan Doku Clinic, 500’ü aşkın sağlık çalışanı ve 20’ye yakın uzman doktoru ile kalıplaşmış metotların dışına çıkıyor.

Kliniğin içerisinde yer alan yüzlerce sanat eseri ve estetik mimari anlayışı ile alışılagelmiş klinik algısını yıkmayı hedefleyen Doku Clinic, hastaların yaşadığı deneyimi işlem öncesi ve işlem sonrası olarak ayırmadan bir bütün olarak tasarlıyor. Ve bu noktada en yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlarken yaptığı inovasyonlar ile hızlı ve güçlü bir şekilde ilerleyişini sürdürüyor.

Farklı çözüm önerilerini dünyanın dört bir yanından gelen hastaları ile buluşturan Doku Clinic, hastalarına yeni, güzel ve değerli bir dünyanın kapısını açıyor; hayatlarına dokunmaktan mutluluk duyuyor.

Misyonumuz

Tıbbi teknolojinin ulaştığı en üst düzeyi hedef alan, uygulayan, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, kaliteli hizmet sunan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, tıbbi etik ilkelerinden taviz vermeden, nitelikli ve donanımlı kadromuz ile sürekli kendini geliştiren lider bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz her alanda, mükemmeliyetçi, güvenilir, global ve lider bir marka olmaktır.

Değerlerimiz

 • Güven ve teknolojinin bütünlüğünde insan ve etik odaklı yaklaşımı benimsiyoruz.
 • Kaliteli hizmeti en güvenilir şekilde verebilmeyi amaçlıyoruz.
 • Bireylere ve çevreye güven ve saygı kültürünü teşvik ediyoruz.
 • Teknolojik yenilik, insan ihtiyaçları ve arzularına dair derin bir estetik anlayışla hizmette mükemmeliyeti esas alıyoruz.
 • Yaş, engellilik, din, ırk, cinsiyet ve cinsel yönelimden bağımsız olarak hizmetlerimizin herkes için erişilebilir olmasını taahhüt ediyoruz.
 • Paydaşlarımızla birlikte, sosyal sorumluluklarımızın gereklerini yerine getirerek, bilinir ve etkin bir yapıyı destekliyoruz.
 • Sürdürülebilir etkin kaynak kullanımını destekleyerek, gerekli yatırımlarla verimliliği sürekli artırarak, kaliteli hizmetten ödün vermiyoruz.
 • Dokumuzda yer alan tutkuyla alanımızda değişimin global katalizörü olmak için çalışıyoruz.
 • Yurt dışı operasyon hacmini ve kalitesini sürekli iyileştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.
 • Sektördeki yenilikler ve yaptığımız inovasyonlar ile hızlı ve güçlü yapımızı sürdürmeyi ve alanında lider ve dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedefliyoruz.
 • Kliniğin her noktasında, estetik anlayışını ve güzellik algısını sanatla vurgulayarak, hastalarımızın beklentileri ile bütünleşmiş bir sağlık hizmeti sunuyoruz.

Kalite Politikamız

 • Kurumsal amaç ve hedeflerimiz, misyon ve değerlerimiz paralelinde belirlenmiş olup uygunluğu değerlendirilmektedir.
 • Kurumumuzda kalite hedefleri belirlenmiş olup ilgili departmanların kalite yönetim departmanı ve üst yönetimin de katılımıyla gözden geçirmeler yapılmaktadır.
 • Kalite yönetim sisteminin yerine getirilmesi ve sürekliliğin sağlaması için kurumumuzda aktif bir kalite departmanı mevcuttur. Düzenli aralıklarla Kalite Yönetimi Komitesi, İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu ve Yönetimi, Gözden Geçirme toplantıları ile çalışmaların sürekliliğinin sağlanması için çalışmalar ve değerlendirmeler yapmaktadır.
 • Kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sürekli iyileşmesi için çıktılar değerlendirilmekte, iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır.
 • Uygulanabilir gerekliliklerin yerine getirilmesi sağlanmaktadır.
 • Ulusal ve uluslararası sağlık standartlarının ışığında, teknolojiyi etik değerler çerçevesinde kullanarak, konforlu ve etkin sağlık hizmeti sunulmaktadır.
 • Hasta, hasta yakını ve çalışan güvenliği ve sağlığının korunması, sonsuz konfor ve güvenilirlikle, açık, anlaşılır bir süreç doğrultusunda uygulanmaktadır.
 • İnsan odaklı bir yaklaşımla çalışanlarını geliştiren ve yapılan her faaliyette kalite bilinci ve sorgulayıcı bakış açısını dikkate alan kurum kültürü korunmaktadır.
 • Karşılıklı saygı, anlayış, güven ve iletişime dayalı ekip ruhumuzla çalışan motivasyon ve memnuniyetinin artırılmasına özen gösterilmektedir.
 • Alanlarında deneyimli uzman kadromuz ile kaliteden ödün vermeyen bir sağlık hizmeti anlayışı sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz

Doku Clinic, ulusal ve uluslararası sağlık standartlarının ışığında, son teknolojiyi etik değerler çerçevesinde kullanıyor, hastaların geleceğine değer katma hedefi taşıyor. Saç ekimi, cilt gençleştirme, bölgesel incelme, lazer tedavileri, dolgu uygulamaları ve plastik cerrahi alanlarında başarılı çalışmaları ile adından sıkça söz ettirirken uzun yıllardır hastalarına en doğru ve en doğal çözümleri sunuyor.

Türkiye’nin, dünya çapında ‘Medikal Turizm Başkenti’ olarak kabul edilmesi, Doku Clinic’in de uluslararası standartlarda hizmet vermesine olumlu katkı sağlıyor. Bu bağlamda yurt dışından kliniğe gelecek olan kişilere kapsamlı bir hizmet sunuyor.

Kapsayıcı Hizmet Anlayışımız

Hizmet paketleri içerisinde havaalanı transferi, dört yıldızlı otellerde konaklama ve kliniğe çift yönlü ulaşım gibi imkanlar bulunuyor. Aynı zamanda sürecin en başındaki online görüşmeden itibaren, tüm dünya vatandaşları, kendi dillerinde iletişim kurabildikleri çevirmenler ile iletişim halinde oluyor. Böylelikle kişilere sonsuz konfor ve güvenli, açık, anlaşılır bir süreç sunuluyor.
Doku Clinic, hastalarına ömür boyu müşteri hizmeti de sunuyor. Ülkelerine döndükten sonra bile mevcut durumları her zaman kontrol edilen hastaların operasyon sonrası bakım temsilcileri her hastanın yaşadığı süreçten sorumlu oluyor.
Tüm bu genel çerçevenin altında, medikal estetik ve plastik cerrahi alanında hizmet sunan Doku Clinic, süreci başından sonuna profesyonel bir şekilde planlıyor, gelen kişilerin İstanbul’dan mutlu bir şekilde ayrılması için çalışıyor.

Sürdürülebilirlik

Bertaraf edilen her türlü atığı bir doğal kaynak kaybı olarak algılayarak kirliliği kaynağında önleyecek yöntemler geliştirmeyi, iklim değişikliği ile mücadele için ürün ve süreçlerinde yenilikçi çözümler bulmayı, çalışanlarını eğiterek ve sürekli iyileştirme araçları kullanarak enerji ve su tüketimini, atık oluşumunu, su ve hava emisyonlarını en aza indirmeyi hedefliyor. Güvenli çalışma alanları ve iş güvenliği kültürü yaratarak ve proaktif, yalın iş güvenliği yaklaşımını kullanarak işletme sınırları dâhilindeki tüm insan kaynağını, iş kazası sonucu yaralanma ve sağlık bozulmalarından korumayı amaçlıyor. Ayrıca, İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemini kullanarak sıfır iş kazası ve sıfır meslek hastalığını hedefliyor. Amaç ve hedefleri periyodik olarak gözden geçiriyor ve bunlara ulaşmak için yeterli bilgi, uzman ve ekonomik kaynakların teminini sağlıyor.

Süreçlerinde, bağlı olduğu tüm yasal ve diğer gereklilikler ile ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 ve ISO 10002:2018 standartlarına uyumu temel gereklilik olarak kabul ediyor.

İnsan odaklı bir yaklaşımla çalışanlarını geliştiriyor ve yapılan her faaliyette kalite bilinci ve sorgulayıcı bakış açısını dikkate alan şirket kültürünü benimsiyor. Değer zincirindeki tüm standartların dünya klasında olması için rekabetçilik hedefiyle sürekli gelişim sağlıyor. Tüm paydaşlarıyla birlikte, sosyal sorumluluklarının gereklerini yerine getiriyor. Sürdürülebilir doğal kaynak kullanımını destekleyecek şekilde hizmet sunumunu gerçekleştiriyor.