Whatsapp

Nem Aşısı

Seans Sayısı
3-4
Operasyon Süresi
20 Dakika
Sonuçların Kalıcılığı
1 Yıl
Hastanede Yatış
Yok
Hassasiyet Süresi
1 Gün
İşe Dönme Süresi
Hemen
Anestezi
Yok
Mevsim
Her Mevsim
ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN
Bizimle İletişime Geçin
KVKK ve Gizlilik Sözleşmesi Okudum, onaylıyorum.

Nem Aşısı Nedir?

Nem Aşısı; Yaş, çevresel etkenler ve mevsim değişiklikleri yüzünden nemini kaybeden cilt zamanla kurur ve buna bağlı olarak ciltte hacimsel kayıplar meydana gelir. Hacim kaybı ile beraber derinin içerdiği hyalüronik asit miktarı da azalır. Bu da kırışıklık oluşumuna neden olur.

Nem aşısı, cildin kaybetmiş olduğu nemin yerine konulmasında etkili olan bir yöntemdir. İçerisinde su tutucu özelliği olan hyalüronik asit ve yağ asitleri içeren özel formülü ile cildi yumuşatır, gerginliği azaltır ve ipeksi bir canlılık katar. Cildin su desteğini sağlayacak saf hyalüronik asit içeren nem aşısı ile tek seansta 9 aya varan nemlenme etkisi elde edilebilir.

Nem Aşısı Nasıl Uygulanır?

İşlemin gerçekleştirileceği bölgeye uygulanan lokal anestezi sonrasında cilt dokusuna çok ince iğneler yardımıyla küçük aralıklarla hyalüronik asit enjekte edilir.

Nem Aşısı Hangi Bölgelere Uygulanır?

  • Boyna,
  • Yüze,
  • Ağız çevresine,
  • Alna,
  • İki kaşın arasına,
  • Göz çevresine,
  • El üzerine,
  • Dekolte bölgesine.

Uygulamanın Avantajları Nelerdir?

Nem kaybı yüzünden esnekliğini yitiren cilt kuruyarak matlaşır, çatlak ve kırışıklık oluşumuna sebebiyet vererek başa çıkılması gereken bir sorun haline dönüşür. Nem aşısı uygulayarak cildin tekrar eski canlılığına ve doğal rengine kavuşması sağlanır. Nem sistemi onarır. Böylece ipeksi bir görünüm ve nemli bir cilde sahip olunur.

Nem Aşısı Fiyatları 2024

Nem aşısı fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

20 yaşından büyük bireylere ve her cilt yapısına uygulanabilir.

Yaklaşık olarak 15-20 dakika sürer.

Uygulama sonrasında hafif kızarıklar ve minik kabarıklıklar oluşabilir ama kısa bir süre sonra kendiliğinden geçecektir. Hasta işlemden sonra normal hayatına dönebilmektedir.

Cilt yapısına göre değişkenlik gösterse de, ortalama 9 ay ila 1 yıl kadar etkisi sürer. Bu sürenin sonunda nem aşısı uygulaması tekrarlanmalıdır. Tek seans olan bu yöntem sayesinde cildin nem ihtiyacı sağlanır.