Whatsapp

Yağ Yakarken Kas Yaptıran Teknoloji Emsculpt ile Tanışın!

Yağ Yakarken Kas Yaptıran Teknoloji Emsculpt ile Tanışın!

Medikal estetik tedavilerinde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte alternatif seçenekler ortaya çıkmaya başladı.

Özellikle bölgesel incelme ve vücut şekillendirme uygulamalarının teknolojik gelişmeler ile değişmesiyle birlikte cerrahi operasyon gerektiren uygulamalar yerini alternatif medikal estetik uygulamalarına bıraktı.

İleri teknoloji ile birlikte hayatımıza giren çeşitli cihazlar, bölgesel incelme ve vücut şekillendirme alanlarında isimlerini duyurmaya başladı.

Teknolojinin vardığı en son nokta olarak tanımlayabileceğimiz Emsculpt uygulaması da bu alternatiflerden bir tanesi ve şüphesiz en etkilisi.

Emsculpt ile belirgin vücut hatları

Vücut şekillendirme cihazlarının hemen hepsi cildi sıkılaştırma ve yağ yakma amacına yönelik bir hizmet sunar. Vücut şekillendirme uygulamalarında başarılı sonuçlar görmenin en kısa yolu vücudun, incelme ve sıkılaşmaya uygun alt yapıya sahip olmasıdır.

Bu alt yapıyı oluşturmak ve fark yaratan sonuçlar için genellikle vücut şekillendirme cihazlarına ek olarak dengeli beslenme ve egzersiz takviyesi şarttır.

Bölgesel incelme ve vücut şekillendirme sürecinde ilk olarak dikkat edilmesi gereken, vücutta birikmiş fazla yağlardan kurtulmak, ardından da vücudu istenilen oranda şekillendirmeye çalışarak kas yapımını sağlamaktır.

Düşünüldüğü zaman bu, çok uzun ve yorucu bir süreçtir. Ancak Emsculpt tam olarak bu duruma çözüm olarak ortaya çıkmış bir uygulamadır ve etkileri belirgin farklardır.

Emsculpt yağ yakarken kas yapan tek uygulama olarak adını estetik dünyasındaki teknolojik gelişmelere yazdırmış bir uygulamadır.

Daha çekici sixpack ve kıvrımlı popo

Vücut şekillendirme işlemi için yalnızca yağ yakımı hiçbir zaman yeterli olmaz. Vücudunuzun fit ve çekici bir görüntüye kavuşması ancak kaslarınızın güçlenmesiyle ortaya çıkacak bir sonuçtur.

uygulamasından önce bu, spor salonlarında harcanan saatler ve hem zaman hem de enerji kaybı anlamına geliyordu.

Ancak bilimsel araştırmalar gösteriyor ki özellikle gününün büyük bir bölümünü iş yerinde geçiren kişiler spora ayıracak enerji ve zaman bulamadıkları için dış görünümleri konusunda mutsuz hissediyor.

Tüm bu veriler dikkate alınarak, hayatımıza teknolojiyle birlikte kolaylık sağlamak ve vücut şekillendirme uygulamalarına başka bir boyut kazandırmak amacıyla ortaya çıkan Emsculpt uygulaması, Amerika Sağlık Örgütü (FDA) onaylı, klinik çalışmalarla etkinliği kanıtlanmış bir cihazdır.

Hollywood yıldızlarındaki abs ile fit bir vücut

BTL firmasına ait Emsculpt cihazı, Amerika’da oldukça yaygın bir biçimde tercih edilirken Türkiye’de sayılı klinikte bulunan, kalitesi kanıtlanmış bir teknoloji olarak adını duyurmayı başarmıştır.

Dünyanın ilk cerrahi olmayan kalça şekillendirme uygulaması olarak da ünvana kavuşmuş Emsculpt uygulaması, karın bölgelerinin çalıştırmak, kalça dikleştirmek ve şekillendirmek, fit bir vücuda sahip olmak için Hollywood ünlüleri başta olmak üzere herkesin yakından takip ettiği ve denediği bir cihazdır.

30 dakikada 20 bin mekik veya squat

Emsculpt yüksek yoğunluk odaklı elektromanyetik enerji kullanarak vücuda etki eden bir uygulamadır. Bu güçlü enerjiyi kullanarak tedavi bölgesindeki kasların kasılmasını sağlar ve aynı anda yağ yakımını hızlandırır.

30 dakikalık seanslarda kasların ortalama 20.000 defa kasılmasını sağlayarak kendi teknolojisinde bir ilke imza atan Emsculpt cihazı, saatlerce yapılan egzersiz programı ile bile gerçekleşmesi mümkün olmayan sonuçlar elde edilmesini mümkün kılan bir teknolojidir.

Karın kası ve kalça şekillendirmede belirgin sonuçlar yaratan uygulama, etkinliğini bir yılı aşkın süre göstermeye devam ediyor. 30 dakikalık bir süre içerisinde 20.000 mekik ya da squat etkisine sahip Emsculpt uygulaması, bireylere enerji harcamadan, zaman kaybına neden olmadan vücutlarını en hızlı ve etkili şekilde şekillendirme imkanı sunuyor.

Yağ Yakarken Kas Yaptıran Teknoloji Emsculpt ile Tanışın!

Doku Clinic ile güzelliğe dokunun!