Whatsapp

Genital Estetik’te Bir Devrim : Femilift

Genital Estetik’te Bir Devrim : Femilift

Özellikle doğum sonrası süreçte kadınların karşılaştığı hormonal dalgalanmalar, vajina dokusuna zarar vererek idrar kaçırma, vajinal koku, vajinal kuruluk ve cinsel performans problemlerine neden olabilmektedir.

Femilift estetik dünyasında fark yaratan ileri bir teknoloji ile kadınların hayatlarını olumsuz olarak etkileyen vajinal sorunlara alternatif çözümler üretiyor.

Sana Özel Bir Dokunuş

Kendinizi rahatsız ve özgüvensiz hissediyorsanız, güldüğünüzde, hapşırdığınızda idrar kaçırmadan şikayetçiyseniz, vajinal koku probleminden rahatsızlık duymaya başladıysanız ya da cinsel birliktelik sırasında ağrı hissediyorsanız bu sorunların tamamının artık ameliyatsız ve güvenilir bir çözümü olduğunu bilmelisiniz.

Femilift tedavisinden önce birçok kadın doğum sonrasındaki süreçte karşılaştıkları cinsel performans problemlerinin önüne geçmek ve daha konforlu bir kadınsal yaşama sahip olmak için vajina daraltma operasyonlarına başvuruyordu.

Ancak cerrahi operasyon gerektiren bu daraltma işlemi bu problemi yaşayan kadınları fazlasıyla korkutuyor ve sorunlarına alternatif çözümler yaratmak mecburiyetinde bırakıyordu.

Ancak Femilift teknolojisi ile, cerrahi operasyon gerektirmeden hızlı, kolay ve acısız tedavinin ortaya çıkması, genital estetikte bir devrim yarattı. Peki kadınların vajinal deformasyondan sonra ortaya çıkan sağlık problemlerine yeni bir soluk getiren Femilift nasıl bir tedavidir? Bu makalede bu soruya yanıt bulacağız.

Femilift Tedavisi

Femilift, cinsel yaşamada yansıyan kadınsal problemlere ameliyatsız çözüm olarak geliştirilmiş bir fraksiyonel CO2 lazer teknolojisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Femilift tedavisinin temeli vajinada yer alan mevcut kollajen liflerini güçlendirmek, yeni kollajen oluşumu tetiklemek üzerinedir.

Bu yeni kollajen oluşumu sayesinde vajinal duvar kalınlığı ve elastikiyeti artar, gevşemiş olan kanal sıkılaşır. Mukozaya yapılan uyarı ile vajina dokusunun salgısı düzelir, nem seviyesi artar, vajinal kuruluk problemi ortadan kalkar.

Peki Femilift tüm bunları nasıl yapar?

Femilift tedavisinde yüksek enerji içeren ışık enerjisi kolonlar halinde lazerle dokuya gönderilir. Femilift uygulaması enerjinin ulaştığı alanda termal bir hasara neden olur ancak çevredeki dokuyu etkilemez.

Vajinal dokuda meydana gelen kontrollü termal hasar, dokunun kendini yenilemeye başlaması yani iyileşme süreci ile sonuçlanır. İyileşme sürecinde yeni kollajen üretimi ve bağ dokunun yeniden şekillenmesi söz konusu olduğu için, vajina kendi kendini yenileyerek doğal dengesine geri döner.

Böylece vajen duvarlarının bağ doku desteği artar; daha önceden zayıflayan incelen alanlar güçlenir ve kalınlaşır. Yenilenen vajina dokusu önceki enfeksiyonlardan, problemlerden arınır ve kadınsal olarak yeniden doğum sürecinin başlamasını sağlar.

Femilift Tedavisinin Avantajları

Femilift’in en çok dikkat çeken özellikleri hastayı sosyal hayatını etkilemeden, anesteziye gerek duymadan ayaktan tedavi prosedürü olmasıdır.

Cerrahi bir operasyon olmak istemiyorsanız ancak vajinal şikayetlerinizden kurtulamıyorsanız Femilift sizin için ideal bir çözüm olabilir.

Çünkü Femilift tedavisi vajinal dokunun kendi kendini onarmasına yardımcı olur ve bu süreçte sağlıklı dokuya zarar vermez.

İstatistiklere göre üç kadından birinde görülen genital bölgede acı, kaşınma, ağırlık ve gevşeklik gibi birçok rahatsız edici belirtilere alternatif çözüm üreten Femilift teknolojisi kadınların yaşam kalitelerini olumsuz etkileyerek normal yaşam tarzını sürdürmekten alıkoyan bu gibi problemler hızlı ve etkili çözüm sunar.

Femilift tedavisini deneyimlemiş kadınlar, tedavi sonrasında tekrarlayan enfeksiyonlarından eser kalmadığını, cinsel birliktelik sırasında orgazm olma seviyelerinde olumlu bir artış gözlemlediklerini ve özgüvenlerini geri kazandıklarını belirtmişlerdir.

Kadınsal problemlerin yoğun olarak yaşandığı ancak tedavi seçeneklerine karşı çekingen duran hastaların, bu konuda hemen hemen hiçbir acı hissi vermeyen,yan etkisi ve aksama süresi olmayan bu uygulama ile genital problemlerinden kurtulmaları amaçlanmıştır.

Eğer siz de böyle bir tedaviye ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız Doku Clinic’den hemen bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Genital Estetik’te Bir Devrim : Femilift

Doku Clinic ile güzelliğe dokunun!