Whatsapp

Op. Dr. Emirali Hamiloğlu Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Emirali Hamiloğlu

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

Eğitimini 1982-1989 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Uzmanlığını İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi üzerine yaptı ve 1990-1996 yılları arasında Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi Asistanlığını üstlendi. 30 yıllık deneyimiyle İstanbul’da çeşitli hastane ve sağlık kurumunda Estetik, Plastik, Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak görev aldı, birçok konferans ve seminere konuşmacı olarak katıldı.

2012 yılında çalıştığı Esteworld Kliniği ile FUE Tekniği ile Saç Ekim Kursu Eğitmenliği ve Danışmanlığı yaptı. 2004 yılında Uluslararası Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği Araştırma Ödülü’nü, 2007 yılında TÜBİTAK Bilimsel Yayınları Teşvik Ödülü’nü aldı. 2016 yılında Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Kurulu’ndan yeterlilik belgesi aldı.

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Kıbrıs Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ve ISHRS – Uluslararası Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği üyesidir.