Whatsapp

Uzm. Dr. Serkan Aygın Dermatoloji Uzmanı

Uzm. Dr. Serkan Aygın

Dermotoloji Uzmanı

Türkiye’de saç ekiminin öncülerinden olan Dr. Serkan Aygın, 1996 yılından itibaren saç ekimi ve saç tedavileri alanında hizmet vermektedir.

Temel tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi’nde Klinik Farmakoloji Uzmanlık eğitimi ve Vakıf Gureba Hastanesi’nde Dermatoloji Uzmanlık eğitimi aldı. Vakıf Gureba Hastanesi’nde ayrıca Dermatoloji ve Saç Hastalıkları Polikliniği’nde Dermatoloji Uzmanı olarak görev yaptı. Dr. Serkan Aygın, tek bir alana yönelme ve bu alanda uzmanlaşma vizyonu ile hareket etti. Yıllar içinde saç ekimi alanındaki tüm teknik ve yenilikleri yakından takip ederek ilk uygulayanlardan oldu. Dünyada, Türkiye’nin saç ekimi alanında öne çıkmasına katkıda bulunan sayılı doktordan birisidir.

Dr. Serkan Aygın, çeyrek asırlık sağlık turizmi deneyimiyle birlikte alanında standart belirleyici rol oynamaktadır. Doku Clinic markasını 2017 yılında kurmuş ve yüksek standartlarda sahip tıp merkezinde deneyimli doktorlar ile medikal estetik ve estetik cerrahi alanlarında da faaliyet göstermeye başlamıştır.